• witamy w mamoko technologies

  • we look for similar shapes

  • rozpoznawanie profili aluminiowych - unikalne oprogramowanie

PL    EN    DE

Kraków, ul. Zamknięta 10/1.5
e-mail: info@mamoko.com

Wejście mamoko technologies sp. z o.o. na rynek Republiki Federalnej Niemiec

22
lis 2016

Miło nam poinformować iż wniosek firmy mamoko technologies sp. z o.o. o dofinansowanie projektu pn „Wejście mamoko technologies sp. z o.o. na rynek Republiki Federalnej Niemiec” uzyskał ocenę 100% i otrzymał wsparcie Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach konkursu RPMP.03.03.02-IP.01-12-008/16,  poddziałanie 3.3.2  Aktywność międzynarodowa małopolskich MŚP.

Przedmiotem projektu będzie wejście na rynek niemiecki mamoko technologies sp. z o.o. dzięki rozpoczęciu sprzedaży licencji oraz usługi wdrożenia oprogramowania EYESPERT do identyfikacji i wyszukiwania podobnych kształtów, adresowanego do producentów profili aluminiowych, w okresie do 12 miesięcy od zakończenia projektu.

W projekcie zaplanowano:

1. Doradztwo dot. określenia potencjalnych partnerów handlowych z branży aluminiowej na terenie Niemiec, nawiązania kontaktu przygotowania ofert w zakresie oprogramowania EYESPERT i wsparcia ze strony doradcy w negocjacjach z przedsiębiorstwami niemieckimi.

2. Doradztwo marketingowe w zakresie zaprojektowania materiałów promocyjno-reklamowych i strony www, z myślą o promowaniu mamoko technologies na rynku niemieckim.

3. Udział Wnioskodawcy w międzynarodowych targach „Aluminium” 2016 w Düsseldorfie w Niemczech.

4. Realizację usług tłumaczeń, związanych bezpośrednio z projektem

© 2023 mamoko.com, powered by: WordPress Theme & 1024px.pl